poniedziałek, 31 grudnia 2012

Witam...

Siemka, dziś czas po wspominać co w roku 2012 przydarzyło się ciekawego w naszej drużynie i co warto powspominać z obozów, biwaków, rajdów i wiele innych imprez jakich braliśmy udział. Więc zaczynam..........

Styczeń 2012r. - W tym miesiącu nie wydarzyło się nic ciekawego oprócz tego że były nasze ukochane co piątkowe zbiórki.
Luty 2012r. - Nasze co tygodniowe piątkowe zbiórki :D
Marzec 2012r. - W tym miesiącu raczej nie było nic szczególnego ale oczywiście były zbiórki :)
Kwiecień 2012r. -  W tym miesiącu raczej nie było nic szczególnego ale oczywiście były zbiórki :)
Maj 2012r. - Zastęp Kudłate Kobry uczestniczył w " Pieszym Rajdzie Wicko 2012 "organizowanym przez jedną z drużyn w hufcu. Zastęp Węże Borneo uczestniczył w " XXVII Harcerski Rajd RODŁO" jako jedyna drużyna z hufca 
Naszych trzech druhów uczestniczyło w BTH czyli w Biwaku Technik Harcerskich dla drużyn survivalowych oraz starszoharcerskich również jako jedyna drużyna z hufca uczestniczyliśmy w tym biwaku.
Czerwiec 2012r. - Ostatnie Ognisko Wapniaków
Lipiec 2012r. - Wakacje :)
Sierpień 2012r. - Obóz Drużyny 5- 13 Sierpnia 2012r.
Wrzesień 2012r. - Pierwsza zbiórka po wakacjach.
Dzień chłopak na zbiórce - ale była zabawa
Start Hufca
Październik 2012r. - Wycieczka na Tropical Island
Listopad 2012r. - Obchody dnia niepodległości
Warsztaty gitarowe
Grudzień 2012r. - Wigilia na naszej zbiórce, Wigilia Hufcowa w leśniczówce

Drogie druhny i druhowie z naszej drużyny swoje ciekawe wspomnienia możecie napisać w komentarzu.

Z okazji tego że rok 2012 r. się kończy to:

Aby od Sylwestra
cały rok był extra.
By marzenia się spełniały,
by pieniądze kieszeń Twą wypychały.
A uczucia nie znikały
i z serduszka wypływały.

Życzy 33 ADSH Wapniaki 

A Wam drodzy druhowie i druhenki życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku, by wszystkie wasze marzenia się spełniły oraz by ten rok był bardzo aktywny w naszej drużynie :) dh. Julia