Prezent Walentynkowy dla 10 Zastępu Węże Borneo
piątek, 15 marca 2013
Zbiórka...
Dziś jak już wcześniej zapowiadałam była zbiórka. Rozpoczęła się krótkim apelem, po czym poszliśmy do harcówki. Tam bawiliśmy się w Łosia, oczywiście nie obeszło się bez kar. Chłopcy zobaczyli swój prezent na walentynki. Myślę że zaskoczyło ich to co dla nich przygotowałyśmy. Następnie weszliśmy do sali gimnastycznej gdzie również bawiliśmy się Niemieckie Rugby i Kilera.
W galerii są zdjęcia z Dnia Kobiet. Możecie je obejrzeć a na Facebook'u wybrać ze zdjęć to które się wam podoba najbardziej.
Dziś Zbiórka...
Dziś jest piątek ! Czyli nasza zbiórka, prawdopodobnie pokarzemy naszym kochanym chłopcą film. Stworzyłyśmy go na walentynki no ale niestety zbiórka walentynkowa nie odbyła się. Słyszałam też że będą dziś Podchody. :DRelacja ze zbiórki już wieczorem.
Zapraszam również na naszego fanpage na Facebook'u.
Dh. Julia
Subskrybuj:
Posty (Atom)