| Wcześniej młodsze teraz starsze druhny z drużyny. |
Nie wiem czy już pisałam wam o biwaku drużyny a jednocześnie Małym Obozie w Szklanej Hucie.
Tak
więc dziś około godziny 17 wszyscy zbieramy się w naszej Szklance. Tam będziemy
spać pod namiotami. Mamy w planach wyjście na plaże jak i pójście do Białej
Góry. W piątek wieczorem dojeżdża do nas Hufiec i rozpoczynamy "Mały
Obóz", zapowiada się dużo ciekawych atrakcji m.in. spływ kajakiem, ogniska
itp. W Szklance będziemy do niedzieli. To już ostatni biwak w tym roku
harcerskim, później będę dopiero Obóz w Bieszczadach do którego odliczamy dni.
Być może już w następnym tygodniu pojawią się nowe zdjęcia.