czwartek, 20 czerwca 2013

Dziś na biwaaaak !

Wcześniej młodsze teraz starsze druhny z drużyny.
Nie wiem czy już pisałam wam o biwaku drużyny a jednocześnie Małym Obozie w Szklanej Hucie. 

Tak więc dziś około godziny 17 wszyscy zbieramy się w naszej Szklance. Tam będziemy spać pod namiotami. Mamy w planach wyjście na plaże jak  i pójście do Białej Góry. W piątek wieczorem dojeżdża do nas Hufiec i rozpoczynamy        "Mały Obóz", zapowiada się dużo ciekawych atrakcji m.in. spływ kajakiem, ogniska itp. W Szklance będziemy do niedzieli. To już ostatni biwak  w tym roku harcerskim, później będę dopiero Obóz      w Bieszczadach do którego odliczamy dni. Być może już w następnym tygodniu pojawią się nowe zdjęcia.