czwartek, 23 sierpnia 2012

Ognisko.....

A więc ognisko jutro (piątek 24.08.2012r) o godz. 17:00 na miejscu ogniskowym w środku lasu. Bez mundurów, niech ktoś weźmie gitarę, wymyślcie jakieś ciekawy gry i pląsy^^


dh. Julia^^

środa, 15 sierpnia 2012

Czuwaj !!!

Czuwaj !!
Witam wszystkich na blogu naszej drużyny 33 ADSH Wapniaki, ja jestem druhna Julia wpadłam na pomysł by założyć bloga i pisać wszystko co wydarzy się w naszej drużynie. Bloga będą pisały wszystkie osoby które będą tylko chciały ale jeden warunek trzeba być w naszej drużynie :)
O naszej wspaniałej drużynie możecie dowiedzieć się więcej w powyższych stronach u góry
No cóż to na tyle :)
Pozdrawiam dh. Julia :)