Czuwaj!
Z początku na zbiórce ustalaliśmy plan biwaku drużyny w Szklanej Hucie. Pomysłów jest sporo oby tylko pogoda nam sprzyjała. :) Następnie druhowie poszli do harcówki przeprowadzić zorganizowaną przez siebie zabawę a druhenki sprawdzały stan namiotów drużyny. Przy takim wietrze i braku śledzi do namiotów czynność ta stała się nie lada wyzwaniem.
Mamy nadzieję że biwak będzie świetnie
dh. Monika