środa, 2 lipca 2014

Wiosenna Gra Polowa oraz 25 urodziny 33 ADSH „Wapniaki”.


W dniach 10 – 11 maja, nasza drużyna 33 ADSH „Wapniaki” zorganizowała grę harcerską na temat bitwy pod Monte Cassino. Po przyjeździe do szkoły, harcerze udali się w trasę. Po drodze odwiedzali punkty, sprawdzające harcerskie umiejętności i ukazujące fakty bitwy. Następnie po powrocie harcerze odwiedzili „Ogród Rozmaitości”, gdzie odbyły się rozgrywki w palanta oraz harcerze przeszli labirynt i stoczyli walkę w „Soft Kije”. Później wszyscy się udali na mszę harcerską, gdzie kilka naszych druhów i druhen złożyło przyrzeczenia. Wieczorem odbyło się świeczkowisko połączone z Przeglądem Piosenki Harcerskiej i Turystycznej oraz 25 urodzinami naszej drużyny. Każdy dostał kawałek tortu, a nasz drużynowy wygłosił wspaniałe przemówienie. Według jego obliczeń od 25 lat historii naszej drużyny przewinęło się około 300 osób, a razem spędziliśmy dokładnie 365 dni. Nocą odbyło się INO tylko dla odważnych. W niedzielę rano został zrealizowany apel podsumowujący imprezę. 

A pod linkiem znajdziecie galerię zdjęć z WGP. 
Pisała dh. Klaudia Damaszke