Dziś piątek, więc nie obszedł się bez zbiórki, na której było
bardzo dużo atrakcji. Mianowicie odwiedziła nas dh. Stenia z HDCzB, która miała
za zadanie opowiedzenia nam o spadochroniarstwie.
Obejrzeliśmy prezentacje na ten temat jak i kilka filmików oraz zdjęć. Było to
bardzo ciekawe a nawet czasem się śmialiśmy. Wspominając nasz obóz w
Bieszczadach potańczyliśmy trochę. Przeszkodzili nam jednak chłopcy, którzy
przygotowali grę w terenie. Miałyśmy GPS-y i Krótkofalówki, przez które
podawano nam współrzędne. Lecz nie były to normalne punkty, musiałyśmy znaleźć druhenki,
które zostały zabrane przez druhów. Odnaleźliśmy jedną druhnę, która była
przywiązana do drzewa, niestety dwóch innych nie znalazłyśmy. Za to zabawa była
udana, wszyscy wróciliśmy pod szkołę i zakończyliśmy zbiórkę.