piątek, 25 października 2013

Zbiórka

Dziś piątek, więc nie obszedł się bez zbiórki, na której było bardzo dużo atrakcji. Mianowicie odwiedziła nas dh. Stenia z HDCzB, która miała za zadanie opowiedzenia nam o spadochroniarstwie. Obejrzeliśmy prezentacje na ten temat jak i kilka filmików oraz zdjęć. Było to bardzo ciekawe a nawet czasem się śmialiśmy. Wspominając nasz obóz w Bieszczadach potańczyliśmy trochę. Przeszkodzili nam jednak chłopcy, którzy przygotowali grę w terenie. Miałyśmy GPS-y i Krótkofalówki, przez które podawano nam współrzędne. Lecz nie były to normalne punkty, musiałyśmy znaleźć druhenki, które zostały zabrane przez druhów. Odnaleźliśmy jedną druhnę, która była przywiązana do drzewa, niestety dwóch innych nie znalazłyśmy. Za to zabawa była udana, wszyscy wróciliśmy pod szkołę i zakończyliśmy zbiórkę.

  
Obóz w Szklanej Hucie 2011 r. - Budowanie Zamków z Piasku

Dh. Julia