niedziela, 23 czerwca 2013

Odliczamy Dni !!

Zbiórka Walentynkowa - 17.02.2012 r.
Dziś jak przez jakiś czas odliczamy dni do Obozu więc jest ich... 55


Po południu wróciliśmy z "Małego Obozu". Było bardzo fajnie, ogniska, spływ kajakami, poranna taneczna zaprawa, apele, komary, msza nad morzem... Chyba każdy chciałby tam wrócić. Niestety wszyscy zobaczymy się dopiero na Starcie też w Szklanej Hucie.
Być może jutro będą już zdjęcia.

dh. Julia