Strony
Strona główna
Nasza Drużyna
Historia Drużyny
Członkowie Drużyny
Jacek Pałkiewicz
Galeria
sobota, 30 marca 2013
Życzenia...
Jak wiemy zbliża się Wielkanoc, może pogoda tego nie pokazuje ale pewnie zapachy w domu tak. Związku z tym chciałabym wam złożyć życzenia.
Na Wielkanoc od króliczka,
niech wam wpadnie do koszyczka
niezła kasa i kiełbasa,
radość życia, coś do picia
i na miłość chęci tyle,
byście mieli wszystko w tyle.
Dh. Julia
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)