sobota, 30 marca 2013

Życzenia...

Jak wiemy zbliża się Wielkanoc, może pogoda tego nie pokazuje ale pewnie zapachy w domu tak. Związku z tym chciałabym wam złożyć życzenia.











Na Wielkanoc od króliczka,

niech wam wpadnie do koszyczka
niezła kasa i kiełbasa,
radość życia, coś do picia
i na miłość chęci tyle,
byście mieli wszystko w tyle.





Dh. Julia