piątek, 22 marca 2013
Zbiórka...
Dziś piątek więc była zbiórka bo oczywiście piątek bez zbiórki to nie piątek. Tak więc nie było apelu, a od razu poszliśmy do lasu na "Linię". Jest śnieg więc trzeba było korzystać z tej naszej Wiosny. Naciągaliśmy linę siedząc na sankach, rzucaliśmy do celu śnieżkami, zjeżdżaliśmy na sankach i budowaliśmy rzeźby ze śniegu. Nie obeszło się bez zdjęć, a na koniec pośpiewaliśmy pląs "Brusa". Wszyscy wróciliśmy mokrzy i zmarznięci ale uśmiechy na tworzy były od ucha do ucha.
Wyniki głosowania !
Dziś jak zapowiadałam na stronie są już wyniki głosowania na najlepsze zdjęcie z dnia kobiet.
Zwyciężyło...Zdjęcie Wiktorii & Julii
Zwyciężyło...Zdjęcie Wiktorii & Julii
To zdjęcie otrzymało 12 głosów. :D
Dh. Julia
Subskrybuj:
Posty (Atom)
