piątek, 22 marca 2013

Zbiórka...


Dziś piątek więc była zbiórka bo oczywiście piątek bez zbiórki to nie piątek. Tak więc nie było apelu, a od razu poszliśmy do lasu na "Linię". Jest śnieg więc trzeba było korzystać z tej naszej Wiosny. Naciągaliśmy linę siedząc na sankach, rzucaliśmy do celu śnieżkami, zjeżdżaliśmy na sankach i budowaliśmy rzeźby ze śniegu. Nie obeszło się bez zdjęć, a na koniec pośpiewaliśmy pląs "Brusa". Wszyscy wróciliśmy mokrzy i zmarznięci ale uśmiechy na tworzy były od ucha do ucha.

Wyniki głosowania !

Dziś jak zapowiadałam na stronie są już wyniki głosowania na najlepsze zdjęcie z dnia kobiet.

Zwyciężyło...Zdjęcie Wiktorii & Julii

To zdjęcie otrzymało 12 głosów. :D

Dh. Julia