piątek, 18 stycznia 2013

Piąteczek...!!

Dziś jak w tytule piątek więc była zbiórka. Rozpoczęła się krótkim apelem z zakończyła w kręgu. Czemu pisze już o kręgu, gdyż samo rozwinięcie zbiórki było bardzo ciekawe i nie do opowiedzenia w jednym zdaniu. Więc drużynowy miał dla nas przygotowane literki które losowaliśmy. Michał był z Olgą, Mateusz był z Klaudią. D, Grzesiek z Martą. S, Patrycja z Martą. R, Seba z Agatą, Gucio z Olą a Ja z Kubą. Dzięki temu losowaniu utworzyliśmy tak zwane małżeństwa w których musieliśmy wykonywać zadania. Zastępowa KK troszkę się spóźniła gdyż miała kolędę przez co prowadziła zabawy wraz z drużynowym. Opiszę kilka zabaw które zapamiętałam bo było ich dosyć dużo. Jedna z nich polegał na tym by małżonki związały swoją chustą oczy mężów po czym musiał prowadzić ich tak by nie dać się złapać, wyznaczonej parze oczywiście później chłopcy prowadzili dziewczęta. W drugiej z nich musiałyśmy objąć partnera od tyłu i prowadzić go tak jak w poprzedniej zabawie. Trzecia polegała na bawieniu się w sąd i dowiedzenia się czy partner dużo o nas wie. Na końcu dziewczyny vs. chłopcy musieli ściągnąć buty, położyć je przed czerwoną linią i dobiec do grupy chłopców lub dziewcząt (zależy od płci, dziewczyny do chłopaków i odwrotnie) zawiązać dokładnie wszystkie buty następnie przejść na swoją część i jak najszybciej je odplątać, założyć na  nogi i zawiązać. Oczywiście wygrały dziewczęta. 
Dh. Julia 

WOŚP 2013 !!

Hej, sorka że dopiero teraz jest post o WOŚPie ale nie miałam czasu i tym bardziej koniec semestru. Więc jak co roku było fajnie i jak co rok każdy zebrał o przynajmniej 100 zł więcej niż rok temu. Mieliśmy otwartą kawiarenkę oraz loterię, niestety dwa nowe punkty nie wypalił tylko dlatego że ludzi nie było ale trudno człowiek uczy się na błędach. Istnieje już link do galerii zdjęć, możecie zobaczyć jak radziliśmy sobie na loterii, kawiarence bądź na mieście. 
Dziękuję wszystkim którzy wrzucili to puszki wolątariuszom z Lęborka :)
Dh. Julia