piątek, 8 lutego 2013

Zbiórki nie było...


Witajcie ponownie dzisiaj, jak mówi tytuł zbiórki dziś nie było. Nie wiem z jakich przyczyn tak się stało ale trudno. Z tego co się dowiedziałam wczoraj to miała być zbiórka normalna bo za dużo jest chorych by robić zbiórkę walentynkową.Więc nasza Walentynkowa Zbiórka przełożona na 1 marca.

Ten post jest 33 postem na blogu, a 33 to liczba naszej drużyny.
Dh. Julia 

Piątek !!

krzyzWitajcie dziś piątek a więc zbiórka, lecz niestety ja jestem chora i nie będzie mnie. Może poproszę kogoś by napisał o zbiórce kilka słów. A my w poniedziałek i we wtorek od godz. 13:00 do godz. 14:00 będziemy uczestniczyć w warsztatach muzycznych. Głównie będą się skupiały na graniu na gitarze, czyli na tym  co lubimy robić i poszerzamy swą widzę tym kierunku.



Dh. Julia