piątek, 19 września 2014

Dziesiejsza zbiórka

Dziś powitaliśmy nowych członków drużyny. Po krótkim apelu i sprawdzeniu stanu drużyny rozeszliśmy się do zastępów, by zapoznać nowych druhów i druhenki z organizacją jaką jest ZHP. Kolejna część zbiórki spędziliśmy w gronie drużyny, mówiąc o naszym bohaterze i o nadchodzących biwakach, po czym zagraliśmy w "Łosia", zawiązaliśmy krąg i rozeszliśmy się do domów.

 dh. Olga