Strony
Strona główna
Nasza Drużyna
Historia Drużyny
Członkowie Drużyny
Jacek Pałkiewicz
Galeria
niedziela, 17 lutego 2013
Jak miło...
Bardzo dziękuję stronce na Facebook'u " Po co być normalnym ? Skoro można być harcerzem". Za udostępnienie linka z blogiem. Bardzo zależy mi na tym by nie tylko osoby z mojej szkoły czytały bloga jak i harcerze, harcerki z całej Polski.
Dh. Julia
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)