Dh.Julia
piątek, 22 lutego 2013
Zbiórka...
22 Luty Waży Dzień Dla Każdego Harcerza...
Hejka ferie dobiegają końca, w sumie ja się cieszę bo w końcu zobaczę osoby za którymi strasznie tęsknię. I będą zbiórki, a pierwsza zbiórka będzie Walentynkowa.
Dziś na Facebook'u jest coś takiego jak Harc-foto na Dzień Myśli Braterskiej. Bardzo podoba mi się ta akcja gdyż jest wiele osób które uważają, że harcerstwo jest dla "frajerów", "lizusów", i że noszenie mundurów to "przypał","obciach" bądź że w mundurze wygląda się jak "kasztaniak".Jest to nie prawda bo mundur to jak wyróżnienie na które zasługują te właściwe osoby. To właśnie patrząc na mundur wspominasz te obozy,biwaki, rajdy itp.Trochę przykro jest nam że panują taka nie akceptacja kogoś kto tak naprawdę jest dobrej myśli, kto chce pomóc. Dla nas harcerzy harcerstwo do Życie.
Dlatego zachęcam wszystkich harcerzy by w ten weekend wasze zdjęcie profilowe zmieniło się na zdjęcie w mundurze. Oto link tej akcji, zachęcam do wzięcia udziału :)
Również zapraszam na Dzień Myśli Braterskiej do Zespołu Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej odbędzie się tam wspólna zbiórka. Wszystko pisze w poście poniżej.
Pamiętajmy o naszym założycielu Robercie Baden Powllu dziś mijają jego 156 urodziny. Niestety nie ma go z nami [*].
Zapraszam do komentowania. :)
Dlatego zachęcam wszystkich harcerzy by w ten weekend wasze zdjęcie profilowe zmieniło się na zdjęcie w mundurze. Oto link tej akcji, zachęcam do wzięcia udziału :)
Również zapraszam na Dzień Myśli Braterskiej do Zespołu Szkół w Nowej Wsi Lęborskiej odbędzie się tam wspólna zbiórka. Wszystko pisze w poście poniżej.
Pamiętajmy o naszym założycielu Robercie Baden Powllu dziś mijają jego 156 urodziny. Niestety nie ma go z nami [*].
Wam drodzy harcerze życzę
byście dążyli do swoich celów,
byście rozwijali swą wiedzę harcerską
i byście się chwalili kim jesteście i co robicie.
Zapraszam do komentowania. :)
Dh. Julia
Subskrybuj:
Posty (Atom)