czwartek, 14 lutego 2013

♥ Walentynki ♥


Witajcie drodzy czytelnicy, dziś są Walentynki ♥. Więc wiem że w naszej Drużynie jest dużo zakochanych w sobie par w związku z tym życzę Dużo Miłości , Wytrwałości i Posłusznej tej drugiej osoby. ;*


Kochać to nie znaczy tylko wzdychać, marzyć
Kochać to nie znaczy wiecznie o kimś śnić,
Kochać to znaczy komuś zawierzyć,
Kochać to znaczy dla kogoś żyć !


Piosenka dla Was



Dh. Julia