| Nasze byłe druhny z przed 6/8 lat. |
a chłopcy poszli... chyba do lasu. No raczej do lasu. ;) Po półtorej godziny gdy skończyłyśmy, poszliśmy grać w palanta. Był remis ale to nie zmienia faktu że każda grupa miała kary, najpierw pierwsza przegrana
a później druga przegrana drużyna miała karę. Było to mniej więcej robienie żabek i biegania kółka na placach z osobą z wygranej grupy.
Dziś KK śpiewały na Szkolnym Mam Talent w SP w Leśnicach. Co prawda nie zajęłyśmy żadnego miejsca ale pokazałyśmy się przed szerszą publiką.
W niedzielę jedziemy do Cewic i będziemy tam śpiewał, można przyjść i posłuchać.
Dh. Julia
