piątek, 24 maja 2013

Zbiórka.. !

Nasze byłe druhny z przed 6/8 lat.
Tak ! Była dziś zbiórka. Oczywiście jak zawsze był apel, szybki apel. Bo nikt nie meldował a ni nie było sprawdzania umundurowania. Było nas bardzo mało, ale w palanta dało się pograć... to pod koniec jeszcze opiszę dokładniej. Tak więc dziewczęta poszły na próbę bo we wtorek jedziemy na konkurs do Łupawy,
a chłopcy poszli... chyba do lasu. No raczej do lasu. ;) Po półtorej godziny gdy skończyłyśmy, poszliśmy grać w palanta. Był remis ale to nie zmienia faktu że każda  grupa miała kary, najpierw pierwsza przegrana
a później druga przegrana drużyna miała karę. Było to mniej więcej robienie żabek i biegania kółka na placach z osobą z wygranej grupy. 

Dziś KK śpiewały na Szkolnym Mam Talent w SP w Leśnicach. Co prawda nie zajęłyśmy żadnego miejsca ale pokazałyśmy się przed szerszą publiką.


W niedzielę jedziemy do Cewic i będziemy tam śpiewał, można przyjść i posłuchać. 

Dh. Julia  

Brak komentarzy: