Od
dziś na Facebook'u możecie kliknąć "Lubię To". Dlaczego ? Bo istnieje
strona, na której pojawiać się będą aktualności o blogu. Od czasu do
czasu będę tworzyła tam ankiety, na które udzielajcie odpowiedzi. Zazwyczaj
dotyczyć one będą bloga i tego, co byście chcieli na nim zobaczyć.