piątek, 25 stycznia 2013

Zbiórka !!!

Witajcie dziś była zbiórka rozpoczęła się apelem, na który nasz drużynowy o dziwo się nie spóźnił. Po krótkim sprawdzeniu stanu w zastępach rozeszliśmy się. Węże Borneo poszli do lasu gdzie prawdo podobnie próbowali rozpalić ognisko. Za to Kudłate Kobry poszły do harcówki gdzie robiły wiele ciekawych rzeczy między innymi czytać artykuł z gazety jak bajkę dla dzieci. Gdy chłopcy wrócili to przyszli do dziewcząt. Zakończyliśmy  naszą zbiórkę w kręgu po czym poszliśmy do domu, wszyscy z harcówki wyszliśmy uśmiechnięci. Jeśli będę mogła to wstawię zdjęcia ze zbiórki .

Dh. Julia 

Zapowiedź

Hejka dzisiaj piątek więc po godzinie 19 będzie cały jej opis. Zaczynamy o 15:33 w Zespole Szkół w Leśnicach.
Dh. Jula