Dziś przyszliśmy do szkoły oczywiście mówię tu o godzinach popołudniowych. Chłopcy grali w piłkę, a dziewczyny siedziały w harcówce i wspominałyśmy nasz Obóz Drużyny. Przynajmniej piątek jest mile spędzonym dniem w szkole. No cóż chciała bym coś jeszcze napisać ale to na tyle. Pozdrawiam :)
Dh. Julia