piątek, 28 czerwca 2013

Ostatnie Ognisko...

Dziś była zbiórka, głównie to ostatnie ognisko z Wapniakami. Następne takie będzie dopiero w Bieszczadach. Trochę powspominaliśmy nasz mijający rok harcerski. Bawiliśmy się w krótkie gry, pośpiewaliśmy, Drużynowy opowiadał o  Obozach z przed 20/30 lat... Wszyscy byli uśmiechnięci i chcieli dobrze spędzić to ognisko w takim gronie. Nigdy nie wiadomo co będzie gdy chłopcy jak i kilka druhen odejdą do Szkół Średnich... Być może nie będziemy już tacy liczni. Miejmy nadzieję że się tak nie stanie, każdy ma swoje upadki ale każdy powinien się po nich podnieść. Zakończyliśmy ognisko i wszyscy się pożegnali. Jeszcze się spotkamy na zbiórce dotyczącej Obozu ale nie będzie nas tak dużo... 

Dh. Julia