dh. Klaudia
sobota, 10 stycznia 2015
09.01.2015r.
Wczoraj odbyła się nasza pierwsza zbiórka po nowym roku. Zbiórka miała charakter czysto organizacyjny, gdyż już w niedzielę czeka nas WOŚP, a za tydzień sylwestrowa zbiórka. W tym roku, tak jak zawsze kwestionujemy na ulicach Lęborka oraz prowadzimy loterie fantową i kawiarenkę. Biorąc udział w loterii fantowej, można nie tylko pomóc innym, ale także zdobyć świetne nagrody. Będzie można nas spotkać przy auli ZSMI, ul. Marcinkowskiego 1, od godziny 12. Serdecznie zapraszamy !
Subskrybuj:
Posty (Atom)
