piątek, 31 października 2014

31.10.2014 r.

Czuwaj!
Już za nami dwa miesiące nowego roku harcerskiego. Więc nastąpił czas by na naszej zbiórce wykorzystać, a może i nauczyć się nowych rzeczy o harcerstwie, technikach harcerskich i wielu innych. Dziś mieliśmy zbiórkę drużyny na której to bardzo chętnie graliśmy w harcerską grę planszową pt."Ślimak". Pytania były dosyć trudne no, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Były oczywiście też zadania ruchome, które nie chętnie wykonywaliśmy. Przypomnieliśmy sobie kilka ważnych informacji o naszej jutrzejszej i niedzielnej akcji zarobkowej i w kręgu zakończyliśmy zbiórkę.

Jak wiadomo, co roku stoimy na parkingu. Dlatego przypominamy Wam, drodzy czytelnicy, gdzie macie nas jutro oraz w niedzielę szukać. Stoimy tam gdzie co roku, czyli przy samej leśniczówce po prawej stronie.



dh. och. Julia