wtorek, 19 marca 2013

3.000 !!


Jejku... Bardzo dziękuję, że czytacie tego oto bloga. Wiem, że posty nie pojawiają się codziennie, ale za to te, co się pojawiają są bardzo długie. W planach jest wiele postów tylko czasu brak, myślę, że to jeszcze nadrobię. 
Z tego, co mi pokazują statystyki to w tym miesiącu blog 33 ADSH Wapniaki otwarty był 612 razy. Mam nadzieję że do końca miesiąc dobijecie do 1.000 :)

Na Facebook'u zadałam wam pytanie, bardzo proszę byście na nie odpowiedzieli. Bo ja tak naprawdę nie wiem czego oczekujecie i czego chcecie tutaj więcej. 

Pozdrawiam :)
Dh. Julia