Jejku... Bardzo dziękuję, że czytacie tego oto bloga. Wiem, że
posty nie pojawiają się codziennie, ale za to te, co się pojawiają są bardzo
długie. W planach jest wiele postów tylko czasu brak, myślę, że to jeszcze
nadrobię.
Z tego, co mi
pokazują statystyki to w tym miesiącu blog 33 ADSH Wapniaki otwarty był 612
razy. Mam nadzieję że do końca miesiąc dobijecie do 1.000 :)
Na Facebook'u
zadałam wam pytanie, bardzo proszę byście na nie odpowiedzieli. Bo ja tak
naprawdę nie wiem czego oczekujecie i czego chcecie tutaj więcej.
Pozdrawiam :)
Dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz