piątek, 15 marca 2013

Zbiórka...

Dziś jak już wcześniej zapowiadałam była zbiórka. Rozpoczęła się krótkim apelem, po czym poszliśmy do harcówki. Tam bawiliśmy się w Łosia, oczywiście nie obeszło się bez kar. Chłopcy zobaczyli swój prezent na walentynki. Myślę że zaskoczyło ich to co dla nich przygotowałyśmy. Następnie weszliśmy do sali gimnastycznej gdzie również bawiliśmy się Niemieckie Rugby i Kilera.


W galerii są zdjęcia z Dnia Kobiet. Możecie je obejrzeć a na Facebook'u wybrać ze zdjęć to które się wam podoba najbardziej.


Prezent Walentynkowy dla 10 Zastępu Węże Borneo 


Brak komentarzy: