Więc...
16.08.2013 r. Wyjeżdżamy w Bieszczady, a mianowicie do Myczkowiec. Zakwaterowani będziemy w namiotach tzw. dziesiątkach. Program będzie bardzo bogaty w różnorodne atrakcje m.in.
- Wycieczki i wędrówki krajoznawcze po wysokich Bieszczadach
- Zwiady: ekologiczny, społeczny oraz historyczny
- Olimpiada sportowa
- Dzień obozowicza
- Chrzest obozowy
- Gry i biegi terenowe
- Zabawy, pląsy, gry, tańce integracyjne
- Ogniska i świeczkowska
- Zwiedzanie m.in zapory w Solinie - rejs statkiem, skansenu i ogrodu biblijnego w Myczkowcach
Chyba każdy kto będzie jechał nie może się doczekać dlatego od dziś odliczamy dni, a jest ich 73 do Wyjazdu !!!