wtorek, 4 czerwca 2013

Bieszczady !!

Więc...

16.08.2013 r. Wyjeżdżamy w Bieszczady, a mianowicie do Myczkowiec. Zakwaterowani będziemy w namiotach tzw. dziesiątkach. Program będzie bardzo bogaty w różnorodne atrakcje m.in.

  •  Wycieczki i wędrówki krajoznawcze po wysokich Bieszczadach
  •  Zwiady: ekologiczny, społeczny oraz historyczny
  •  Olimpiada sportowa
  •  Dzień obozowicza
  •  Chrzest obozowy
  •  Gry i biegi terenowe
  •  Zabawy, pląsy, gry, tańce integracyjne
  •  Ogniska i świeczkowska 
  •  Zwiedzanie m.in zapory w Solinie - rejs statkiem, skansenu i ogrodu biblijnego w Myczkowcach


Chyba każdy kto będzie jechał nie może się doczekać dlatego od dziś odliczamy dni, a jest ich 73 do Wyjazdu !!!

Brak komentarzy: