niedziela, 31 marca 2013

Czuwanie...


Jak już wspominałam w Piątek oraz Sobotę pełniliśmy wartę przy grobie Pana Jezusa. Z tego co wiem nikt nie zemdlał. Jeśli Mateusz robił zdjęcia to pojawią się w galerii, ale to jeszcze będę pisała. Na razie kończę i do zobaczenia za nie długo.




Już w piątek Zbiórka !!! 


Dzień Kobiet 2011 r.
Nowość !!
Od dziś stwierdziłam że do posta dołączać będę zdjęcia z różnych zbiórek, obozów itp.













Dh. Julia :)

sobota, 30 marca 2013

Życzenia...

Jak wiemy zbliża się Wielkanoc, może pogoda tego nie pokazuje ale pewnie zapachy w domu tak. Związku z tym chciałabym wam złożyć życzenia.











Na Wielkanoc od króliczka,

niech wam wpadnie do koszyczka
niezła kasa i kiełbasa,
radość życia, coś do picia
i na miłość chęci tyle,
byście mieli wszystko w tyle.





Dh. Julia

środa, 27 marca 2013

Czuwanie przy Grobie...

W Wielki Piątek oraz Wielką Sobotę w Kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Leśnicach, my harcerze będziemy Czuwali przy grobie Pana Jezusa.

Przypominam kto i o której stoi.


Piątek
19:20-19:40Sebastian Kubica i Sebastian Trzeciak
20:00 - 20:20Angelika Grymuza i Klaudia Klebba
20:40 - 21:00 Julia Czubaty i Klaudia Klebba
21:20 - 21:40Olga Wolska i Marta Razimowicz

Sobota 
11:00 - 11:20 - Weronika Szczypior i Klaudia Klebba
22:20-22:40 - Agata Raguza i Julia Czubaty
23:00 - 23:40 - Olga Wolska i Marta Razimowicz
00:00 - 00:20 - Patrycja Wijatkowska i Olga Wolska

poniedziałek, 25 marca 2013

Ankieta

Na blogu stworzyłam ankietę, dzięki której ja oraz wy dowiecie się jak inni postrzegają harcerstwo i czym ono jest dla niektórych. By wziąć udział w ankiecie wystarczy tylko zaznaczyć to co uważacie za odpowiednie i kliknąć Zagłosuj. Wszystko jest anonimowe. :)
Czekam na wyniki.

dh. Julia

piątek, 22 marca 2013

Zbiórka...


Dziś piątek więc była zbiórka bo oczywiście piątek bez zbiórki to nie piątek. Tak więc nie było apelu, a od razu poszliśmy do lasu na "Linię". Jest śnieg więc trzeba było korzystać z tej naszej Wiosny. Naciągaliśmy linę siedząc na sankach, rzucaliśmy do celu śnieżkami, zjeżdżaliśmy na sankach i budowaliśmy rzeźby ze śniegu. Nie obeszło się bez zdjęć, a na koniec pośpiewaliśmy pląs "Brusa". Wszyscy wróciliśmy mokrzy i zmarznięci ale uśmiechy na tworzy były od ucha do ucha.

Wyniki głosowania !

Dziś jak zapowiadałam na stronie są już wyniki głosowania na najlepsze zdjęcie z dnia kobiet.

Zwyciężyło...Zdjęcie Wiktorii & Julii

To zdjęcie otrzymało 12 głosów. :D

Dh. Julia

wtorek, 19 marca 2013

3.000 !!


Jejku... Bardzo dziękuję, że czytacie tego oto bloga. Wiem, że posty nie pojawiają się codziennie, ale za to te, co się pojawiają są bardzo długie. W planach jest wiele postów tylko czasu brak, myślę, że to jeszcze nadrobię. 
Z tego, co mi pokazują statystyki to w tym miesiącu blog 33 ADSH Wapniaki otwarty był 612 razy. Mam nadzieję że do końca miesiąc dobijecie do 1.000 :)

Na Facebook'u zadałam wam pytanie, bardzo proszę byście na nie odpowiedzieli. Bo ja tak naprawdę nie wiem czego oczekujecie i czego chcecie tutaj więcej. 

Pozdrawiam :)
Dh. Julia

piątek, 15 marca 2013

Zbiórka...

Dziś jak już wcześniej zapowiadałam była zbiórka. Rozpoczęła się krótkim apelem, po czym poszliśmy do harcówki. Tam bawiliśmy się w Łosia, oczywiście nie obeszło się bez kar. Chłopcy zobaczyli swój prezent na walentynki. Myślę że zaskoczyło ich to co dla nich przygotowałyśmy. Następnie weszliśmy do sali gimnastycznej gdzie również bawiliśmy się Niemieckie Rugby i Kilera.


W galerii są zdjęcia z Dnia Kobiet. Możecie je obejrzeć a na Facebook'u wybrać ze zdjęć to które się wam podoba najbardziej.


Prezent Walentynkowy dla 10 Zastępu Węże Borneo 


Dziś Zbiórka...

Dziś jest piątek ! Czyli nasza zbiórka, prawdopodobnie pokarzemy naszym kochanym chłopcą film. Stworzyłyśmy go na walentynki no ale niestety zbiórka walentynkowa nie odbyła się. Słyszałam też że będą dziś Podchody. :D
Relacja ze zbiórki już wieczorem.
Zapraszam również na naszego fanpage na Facebook'u.

Dh. Julia

czwartek, 14 marca 2013

Strona na Facebook'u

Od dziś na Facebook'u możecie kliknąć "Lubię To". Dlaczego ? Bo istnieje strona, na której pojawiać się  będą aktualności o blogu. Od czasu do czasu będę tworzyła tam ankiety, na które udzielajcie odpowiedzi. Zazwyczaj dotyczyć one będą bloga i tego, co byście chcieli  na nim zobaczyć.


poniedziałek, 11 marca 2013

Zdjęć z Dnia Kobiet możecie spodziewać nie później niż w czwartek około godziny 19. Gdyż przegram je od drużynowego w szkole.

Przepraszam.

Dh. Julia

piątek, 8 marca 2013

Dzień Kobiet...

Dziś jak już wcześniej pisałam chłopcy robili nam zbiórkę z okazji Dnia Kobiet. Było...no muszę powiedzieć że się postarali i było bardzo fajnie. Dostałyśmy śliczne bransoletki, które ręcznie zrobili. Na początku był "Fitness" no nie taki prawdziwy Fitness ale zabawa była. Później przeciągaliśmy linę, była też sesja zdjęciowa a na końcu ognisko. Po którym poszliśmy do harcówki i tak otrzymałyśmy prezent tam również poczęstowaliśmy się ciastkami, żelkami, chipsami itp.

Jeśli tylko otrzymam zdjęcia wstawię je do galerii i stworzę ankietę.

Dh. Julia

Dzień Kobiet... Zaproszenie na zbiórke

Nasi kochani chłopcy zaprosili nas na zbiórkę z okazji Dnia Kobiet. Prosili byśmy wzięły ze sobą:
* strój do fitnessu
* menażkę
* zapałki
* Dobry Humor

Wszystkie dziewczęta zainteresowane są co będzie się dziać na tej zbiórce, bo z chłopców nie dało się wydusić. :D
Relacja wieczorkiem :)

Dh. Julia 

piątek, 1 marca 2013

"Zbiórka"

Dziś przyszliśmy do szkoły oczywiście mówię tu o godzinach popołudniowych. Chłopcy grali w piłkę, a dziewczyny siedziały w harcówce i wspominałyśmy nasz Obóz Drużyny. Przynajmniej piątek jest mile spędzonym dniem w szkole. No cóż chciała bym coś jeszcze napisać ale to na tyle. Pozdrawiam :)


Dh. Julia