piątek, 8 marca 2013

Dzień Kobiet... Zaproszenie na zbiórke

Nasi kochani chłopcy zaprosili nas na zbiórkę z okazji Dnia Kobiet. Prosili byśmy wzięły ze sobą:
* strój do fitnessu
* menażkę
* zapałki
* Dobry Humor

Wszystkie dziewczęta zainteresowane są co będzie się dziać na tej zbiórce, bo z chłopców nie dało się wydusić. :D
Relacja wieczorkiem :)

Dh. Julia