Nasi kochani chłopcy zaprosili nas na zbiórkę z okazji Dnia Kobiet. Prosili byśmy wzięły ze sobą:* strój do fitnessu
* menażkę
* zapałki
* Dobry Humor
Wszystkie dziewczęta zainteresowane są co będzie się dziać na tej zbiórce, bo z chłopców nie dało się wydusić. :D
Relacja wieczorkiem :)
Dh. Julia