piątek, 8 marca 2013

Dzień Kobiet...

Dziś jak już wcześniej pisałam chłopcy robili nam zbiórkę z okazji Dnia Kobiet. Było...no muszę powiedzieć że się postarali i było bardzo fajnie. Dostałyśmy śliczne bransoletki, które ręcznie zrobili. Na początku był "Fitness" no nie taki prawdziwy Fitness ale zabawa była. Później przeciągaliśmy linę, była też sesja zdjęciowa a na końcu ognisko. Po którym poszliśmy do harcówki i tak otrzymałyśmy prezent tam również poczęstowaliśmy się ciastkami, żelkami, chipsami itp.

Jeśli tylko otrzymam zdjęcia wstawię je do galerii i stworzę ankietę.

Dh. Julia