niedziela, 31 marca 2013

Czuwanie...


Jak już wspominałam w Piątek oraz Sobotę pełniliśmy wartę przy grobie Pana Jezusa. Z tego co wiem nikt nie zemdlał. Jeśli Mateusz robił zdjęcia to pojawią się w galerii, ale to jeszcze będę pisała. Na razie kończę i do zobaczenia za nie długo.




Już w piątek Zbiórka !!! 


Dzień Kobiet 2011 r.
Nowość !!
Od dziś stwierdziłam że do posta dołączać będę zdjęcia z różnych zbiórek, obozów itp.













Dh. Julia :)