Jak już wspominałam w Piątek oraz Sobotę pełniliśmy wartę przy grobie Pana Jezusa. Z tego co wiem nikt nie zemdlał. Jeśli Mateusz robił zdjęcia to pojawią się w galerii, ale to jeszcze będę pisała. Na razie kończę i do zobaczenia za nie długo.
Już w piątek Zbiórka !!!
| Dzień Kobiet 2011 r. |
Od dziś stwierdziłam że do posta dołączać będę zdjęcia z różnych zbiórek, obozów itp.
Dh. Julia :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz