piątek, 19 kwietnia 2013

Zbiórka...

Festiwal Piosenki Harcerskiej "Śpiewograniec" 2011r,
Dziś po dwóch tygodniach była zbiórka. Bardzo pracowita bo pisaliśmy projekty, głowy mieliśmy pełne i próbowaliśmy przelać nasze myśli na kartkę. Mamy nadzieję że chociaż kilka naszych projektów przejdą i będziemy mogli je zrealizować. Dziś krótko i na temat. :)


Dh. Julia