![]() |
| Start Hufca 2010 |
W związku z tym że nasza drużyna napisała projekt o dofinansowanie
"Dnia Harcerskiego" w sobotę 8 Czerwca wraz z naszą szkołą organizujemy Dzień Dziecka po harcersku. Przez to chcemy zachęcić uczniów do uczęszczania na zbiórki harcerskie jak i pokazać czym tak naprawdę jest harcerstwo. Powoli przygotowujemy plakaty, nagrody itp. By wszystko było dopięta na ostatni guzik. W planach jest zrobienie punktu z Soft Kijami, nauczenie młodzież korzystania z GPS'u bądź busoli, samarytanka czyli pokazanie że nawet dziecko może uratować komuś życie, przejście przez tor przeszkód gdzie uczniowie będą musieli się czołgać, przechodzić przez pajęczynę itp. Będą zrealizowane też inne projekty takie jak "Plener fotograficzny", "Kuchnie Świata" oraz "Samarytanka dla Najmłodszych". Na każdym punkcie będą słodkie nagrody. Mamy nadzieję że każdy będzie się świetnie bawił, gdyż my wkładamy w to dużo wysiłku a przede wszystkim swój wolny czas.
Już niedługo info o obozie !
Dh. Julia
