czwartek, 31 stycznia 2013

Zakończenie konkursu na Bloga Roku...

Drodzy czytelnicy bloga mam dla was złą wiadomość. Mianowicie miałam tylko 10 głosów na Bloga Roku 2012. Więc nie zakwalifikowałam się do III etapu. Tak zakończył się mój udział w konkursie.
Wszystkim sms-owiczą bardzo dziękuję za oddane głosy.

Dh. Julia