Po dwóch miesiącach zbierania pomysłów, nabrania tchu i ciężkiej pracy, wracamy znów na bloga. Co prawda zostały nam tylko ok. cztery zbiórki, ale w wakacje nie przerywamy naszego blogowania. Przez ostatni czas działo się u nas bardzo dużo, planujemy wiele biwaków, wyjazdów, a czy dojdą do skutku sami zobaczymy (miejmy nadzieję, że tak).
Dziś jak oczywiście w każdy piątek mieliśmy zbiórkę. W końcu wybyliśmy z naszych czterech harcówkowych ścian i powędrowaliśmy do pięknego, zielonego lasu.
Chłopcy z 10 Zastępu Węże Borneo zorganizowali bieg terenowy. Rozpoczynał się on w Pogorzelicach, a zakończył w Leśnicach (zaspokajając wszystkich tu obecnych, od razu oświadczamy, że nie były to tylko 2 km). Co jakiś czas dostawaliśmy zadania z wiedzy harcerskiej. Gdy po 2 godziny naszej wędrówki dotarliśmy na miejsce, podsumowaliśmy bieg wybraniem lepszego patrolu i zakończyliśmy zbiórkę.
A tu fotorelacja z naszej zbiórki. - > http://galeriabloga.blogspot.com/2015/05/zbiorka-29052015r-bieg-terenowy.html
och. Julia
| Włochy 2014 r. - Rzym |