Dziś po wakacyjnej przerwie odbyła się pierwsza zbiórka. Jak zawsze rozpoczęła się krótkim apelem. Później usiedliśmy w kręgu, tam podsumowaliśmy obóz i cały poprzedni rok harcerski. Chcąc się rozluźnić, bawiliśmy się Z wozu na Wóz. Następnie wypróbowaliśmy nasz nowy sprzęt czyli Krótkofalówki i GPS'y. Dziewczęta miały za zadanie zostawić tzn. "księżniczki" i podać współrzędne punktu w którego pobliżu mogłaby znajdować się jedna z druhen. Chłopcy natomiast musieli je odszukać, udało im się znaleźć dwie "księżniczki" później wróciliśmy na boisko, stanęliśmy w kręgu i tak zakończyliśmy zbiórkę.
Nie zapomnijcie o nawych zdjęciach w Galerii. ;
dh. Julia