czwartek, 2 maja 2013

Pierwsza próba !

Zlot Harcerski - Kraków 2010
Dziś KK miały pierwszą próbę do festiwali, w których bierzemy udział. Grałyśmy na gitarach, na bongosach oraz śpiewałyśmy. Palce od grania bolą a gardła zachrypnięte już za dwa tygodnie występy została tylko jedna dwie zbiórki. Musimy się zebrać by wszystko co zaplanowane poszło zgodnie z planem. 

Już w następnym tygodniu pojawią się zdjęcia z starszych roków harcerskich !