niedziela, 18 stycznia 2015

16.01.2014 r.

Czuwaj!

W miniony piątek odbyła się zbiórka naszej drużyny. Z racji tego, że głównym jej tematem był "Sylwester-Karnawał" zorganizowaliśmy bal. Każdy ubrany był inaczej niż zwykle, chłopcy założyli koszule, a dziewczęta sukienki. Nasza harcówka stałą się salą do tańca, a w jej rogu stał stolik z poczęstunkiem. Otrzymaliśmy maski na oczy i kotyliony. Na początku wszyscy trochę wstydzili się tańczyć, ale zbiegiem czasu na parkiecie był każdy. Nasz drużynowy poprowadził ciekawe zabawy, przy których to każdy się mógł pośmiać. W czasie zbiórki nakręciliśmy vlog-a, który tu oto znajdziecie:


Galeria zdjęciowa:



Och. Julia

środa, 14 stycznia 2015

BLOG ROKU 2014 !

Czuwaj!
Już trzeci rok z rzędu nasz blog bierze udział w konkursie na Bloga Roku 2014. W tym roku musimy dołożyć jeszcze więcej starań, aby wygrać.













Och. Julia

sobota, 10 stycznia 2015

09.01.2015r.

Wczoraj odbyła się nasza pierwsza zbiórka po nowym roku. Zbiórka miała charakter czysto organizacyjny, gdyż już w niedzielę czeka nas WOŚP, a za tydzień sylwestrowa zbiórka. W tym roku, tak jak zawsze kwestionujemy na ulicach Lęborka oraz prowadzimy loterie fantową i kawiarenkę. Biorąc udział w loterii fantowej, można nie tylko pomóc innym, ale także zdobyć świetne nagrody. Będzie można nas spotkać przy auli ZSMI, ul. Marcinkowskiego 1, od godziny 12. Serdecznie zapraszamy !


dh. Klaudia