W miniony piątek odbyła się zbiórka naszej drużyny. Z racji tego, że głównym jej tematem był "Sylwester-Karnawał" zorganizowaliśmy bal. Każdy ubrany był inaczej niż zwykle, chłopcy założyli koszule, a dziewczęta sukienki. Nasza harcówka stałą się salą do tańca, a w jej rogu stał stolik z poczęstunkiem. Otrzymaliśmy maski na oczy i kotyliony. Na początku wszyscy trochę wstydzili się tańczyć, ale zbiegiem czasu na parkiecie był każdy. Nasz drużynowy poprowadził ciekawe zabawy, przy których to każdy się mógł pośmiać. W czasie zbiórki nakręciliśmy vlog-a, który tu oto znajdziecie:
Galeria zdjęciowa:
Och. Julia

