czwartek, 23 sierpnia 2012

Ognisko.....

A więc ognisko jutro (piątek 24.08.2012r) o godz. 17:00 na miejscu ogniskowym w środku lasu. Bez mundurów, niech ktoś weźmie gitarę, wymyślcie jakieś ciekawy gry i pląsy^^


dh. Julia^^