wtorek, 31 grudnia 2013
wtorek, 24 grudnia 2013
poniedziałek, 23 grudnia 2013
sobota, 21 grudnia 2013
Życzenia dla 10 Zastępu Węże Borneo.
Z racji tego niż nie otrzymałam żadnych filmików z życzeniami. My 20 Zastęp Kudłate Kobry stworzyłyśmy dosyć krótki filmik z życzeniami dla naszych kochanych druhów.
piątek, 20 grudnia 2013
Wigilia.
| Wigilia 2012 |
Dziś bardzo wyjątkowa zbiórka - Wigilijna. Wszyscy w mundurach przyszli na godz. 14:33, by razem spędzić wigilię wapniaków oraz ostatnią zbiórkę w tym roku. Na początku podzieliliśmy się opłatkiem i każdy złożył sobie nawzajem życzenia. Druhna Marta przeczytała fragment nowego testamentu, rozmawialiśmy o tradycjach Bożonarodzeniowych. Zastępowa KK przygotowała informacje o tradycjach w innych państwach. W między czasie śpiewaliśmy kolędy i ułożone przez nas świąteczne pląsy. Zajadaliśmy się smakołykami które przynieśliśmy, a pod koniec zastępowa Kudłatych Kóbr wręczyła prezent dla Węży Borneo na ręce zastępowego oczywiście zastępowy również wręczył prezent dla Kudłatych Kóbr. Wszyscy uśmiechnięci wrócili do domu.
Dh. Julia
sobota, 14 grudnia 2013
HKŚ
Możecie dołączyć do naszego wydarzenia na Facebook'u -> https://www.facebook.com/events/183547958511052/?ref_dashboard_filter=upcoming
sobota, 7 grudnia 2013
Harcerska Kartka Świąteczna.
Czas dać trochę życia do naszego bloga, więc planem jest zrobienie Harcerskich Życzeń Świątecznych.
Głównie chodzi o to byście zachęcali znajomych harcerzy, po to by nakręcić krótki filmik z życzeniami na Boże Narodzenie. Nie musi być to profesjonalnie, lecz tak by można było coś usłyszeć oraz zobaczyć. Jeśli będzie dosyć dużo filmików, życzenia będą zmontowane w jeden film oraz wstawione na YouTube.com| Tacy nasi Mikołajowie. |
Warunki jakie trzeba spełnić by wziąć udział w "Harc Życzeniach":
* w filmiku może wziąć udział cała drużyna bądź poszczególne osoby
* osoba lub osoby występujące w filmiku muszą być w mundurze
* filmik nie może przekroczyć 3 min
* mają być to życzenia bądź kolęda
* film musi mieć nazwę drużyny np. 33 ADSH Wapniaki
* termin do 20 grudnia 2013 r.
* filmiki wysyłajcie na nasz email adshwapniaki@op.pl
* filmiki wysyłajcie na nasz email adshwapniaki@op.pl
dh. Julia
Subskrybuj:
Posty (Atom)


