wtorek, 24 grudnia 2013

poniedziałek, 23 grudnia 2013

sobota, 21 grudnia 2013

Życzenia dla 10 Zastępu Węże Borneo.


Z racji tego niż nie otrzymałam żadnych filmików z życzeniami. My 20 Zastęp Kudłate Kobry stworzyłyśmy dosyć krótki filmik z życzeniami dla naszych kochanych druhów.


piątek, 20 grudnia 2013

Wigilia.

Wigilia 2012

Dziś bardzo wyjątkowa zbiórka - Wigilijna. Wszyscy w mundurach przyszli na godz. 14:33, by razem spędzić wigilię wapniaków oraz ostatnią zbiórkę w tym roku. Na początku podzieliliśmy się opłatkiem i każdy złożył sobie nawzajem życzenia. Druhna Marta przeczytała fragment nowego testamentu, rozmawialiśmy o tradycjach Bożonarodzeniowych. Zastępowa KK przygotowała informacje o tradycjach w innych państwach. W między czasie śpiewaliśmy kolędy i ułożone przez nas świąteczne pląsy. Zajadaliśmy się smakołykami które przynieśliśmy, a pod koniec zastępowa Kudłatych Kóbr wręczyła prezent dla Węży Borneo na ręce zastępowego oczywiście zastępowy również wręczył prezent dla Kudłatych Kóbr. Wszyscy uśmiechnięci wrócili do domu.

Dh. Julia

sobota, 7 grudnia 2013

Harcerska Kartka Świąteczna.

Czas dać trochę życia do naszego bloga, więc planem jest zrobienie Harcerskich Życzeń Świątecznych.
Głównie chodzi o to byście zachęcali znajomych harcerzy, po to by nakręcić krótki filmik z życzeniami na Boże Narodzenie. Nie musi być to profesjonalnie, lecz tak by można było coś usłyszeć oraz zobaczyć. Jeśli będzie dosyć dużo filmików, życzenia będą zmontowane w jeden film oraz wstawione na YouTube.com


Tacy nasi Mikołajowie.



Warunki jakie trzeba spełnić by wziąć udział w "Harc Życzeniach":

* w filmiku może wziąć udział cała drużyna bądź poszczególne osoby
* osoba lub osoby występujące w filmiku muszą być w mundurze
* filmik nie może przekroczyć 3 min
* mają być to życzenia bądź kolęda 
* film musi mieć nazwę drużyny np. 33 ADSH Wapniaki 
* termin do 20 grudnia 2013 r.
* filmiki wysyłajcie na nasz email adshwapniaki@op.pl


dh. Julia