| Wigilia 2012 |
Dziś bardzo wyjątkowa zbiórka - Wigilijna. Wszyscy w mundurach przyszli na godz. 14:33, by razem spędzić wigilię wapniaków oraz ostatnią zbiórkę w tym roku. Na początku podzieliliśmy się opłatkiem i każdy złożył sobie nawzajem życzenia. Druhna Marta przeczytała fragment nowego testamentu, rozmawialiśmy o tradycjach Bożonarodzeniowych. Zastępowa KK przygotowała informacje o tradycjach w innych państwach. W między czasie śpiewaliśmy kolędy i ułożone przez nas świąteczne pląsy. Zajadaliśmy się smakołykami które przynieśliśmy, a pod koniec zastępowa Kudłatych Kóbr wręczyła prezent dla Węży Borneo na ręce zastępowego oczywiście zastępowy również wręczył prezent dla Kudłatych Kóbr. Wszyscy uśmiechnięci wrócili do domu.
Dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz