![]() |
| Nasi chłopcy dwa lata temu na Dniu Chłopaka. |
Nie wiem czy tu pisałam, ale w wakacje a mianowicie w sierpniu chcemy pojechać no obóz w Bieszczady.
Tak więc dziewczęta poszły do harcówki gdzie zrobiły sobie herbatę i trochę śpiewały. Chłopcy natomiast zdawali swoje karty prób a później pograli sobie w piłkę. Zbiórka ta była udana, a jak będzie cieplej to będziemy chodzili w teren i znów będą podchody, palanty itp.
Dh. Julia
