piątek, 5 kwietnia 2013

Zbiórka..

Nasi chłopcy dwa lata temu na Dniu Chłopaka.
Jak co piątek była zbiórka. Rozpoczęła się apelem i przeczytaniem przez Drużynowego rozkazu, dh. Patrycja oficjalnie otrzymała stopień Ochotniczki. Po pewnym czasie usiedliśmy do kręgu, gdzie rozmawialiśmy o naszym planowanym obozie w Bieszczady.

Nie wiem czy tu pisałam, ale w wakacje a mianowicie w sierpniu chcemy pojechać no obóz w Bieszczady.

Tak więc dziewczęta poszły do harcówki gdzie zrobiły sobie herbatę i trochę śpiewały. Chłopcy natomiast zdawali swoje karty prób a później pograli sobie w piłkę. Zbiórka ta była udana, a jak będzie cieplej to będziemy chodzili w teren i znów będą podchody, palanty itp.


Dh. Julia