piątek, 31 stycznia 2014

Blog Roku.

Dzień Chłopaka 2011 r.


Od rozpoczęcia głosowania minęły 22 godziny, a blog ma już dwie kulki. Czyli od 6 do 50 głosów, w tabeli z innymi blogami, jestem na końcu listy. Jak na razie mam najmniej głosów w rankingu blogów z dwoma kulkami. Mamy jeszcze 6 dni i mam nadzieję że wynik się po prawi. Zapraszajcie innych harcerzy, znajomych, rodzinę. 

Ślij F00148 pod numer 7122. 

Dochód z SMS-ów zostanie przekazany Łódzkiej Fundacji GAJUSZ
która prowadzi Hospicjum Dzieci Osieroconych.


Z góry dziękuję! ;)

dh. Julia

czwartek, 30 stycznia 2014

II ETAP.

Czuwaj!
Rozpoczął się II Etap Bloga Roku 2013, bardzo proszę udostępniajcie link, zachęcajcie znajomych!
To tylko 1,23 zł nie jest to wiele, a bardzo ważne pokażmy, że Harcerstwo jest czymś pożytecznym.

Z góry dziękuję! ;)



czwartek, 16 stycznia 2014

Blog Roku.

Od 30.01.2014 r. do 06.02.2014 r. rozpocznie się II Etap. Jest to etap podczas którego wysyła się głosy sms-em, koszt będzie podobny do tego co w tamtym roku czyli ok. 1,23 zł. Prawdopodobnie koszt sms-a zostanie przekazany na rehabilitację dzieci ale to jeszcze nie jest pewne. 



CZEKAMY NA 06.02.2014 r. !!! 

środa, 15 stycznia 2014

Nasz Film.




Blog Roku.

Czuwaj!

Nie dawno otrzymałam wiadomość że blog został przeniesiony do kategorii "Blogi Nastolatków" nie wiem czy dobrze czy źle. Ważne by przejść do II etapu gdzie odbędzie się głosowanie Sms-owe.


http://www.blogroku.pl/2013/kategorie/blog-33-adsh-wapniaki,5qm,blog.html