![]() |
| Dzień Chłopaka 2011 r. |
Od rozpoczęcia głosowania minęły 22 godziny, a blog ma już dwie kulki. Czyli od 6 do 50 głosów, w tabeli z innymi blogami, jestem na końcu listy. Jak na razie mam najmniej głosów w rankingu blogów z dwoma kulkami. Mamy jeszcze 6 dni i mam nadzieję że wynik się po prawi. Zapraszajcie innych harcerzy, znajomych, rodzinę.
Ślij F00148 pod numer 7122.
Dochód z SMS-ów zostanie przekazany Łódzkiej Fundacji GAJUSZ,
która prowadzi Hospicjum Dzieci Osieroconych.
Z góry dziękuję! ;)
dh. Julia



