Do II etapu bloga roku, zostało 6 dni więc gorączka głosowania już niebawem. Lecz jeszcze jeden wątek skłonił mnie by napisać nowy post na blogu. Jest to licznik który wskazał mi 10006 wejść na bloga. Nie sądziłam że tak szybko może pojawić się tak wielka liczba. Bardzo wam dziękuję że wchodzicie, mam nadzieję że posty są interesujące jeśli macie jakieś propozycje piszcie na mail'a adshwapniaki@op.pl
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz