piątek, 30 listopada 2012

Nie ma zbiórki :(

Hej dziś nie ma zbiórki bo są andrzejki w Garcegorzu i nasi co nie którzy harcerze jadą tam się pobawić bo  to już nasza ostatnia zabawa w Hufcu jaka nas czeka oprócz Wigilii która jest 21.12.12 r. o godzinie 17:00 w leśniczówce :)
To już koniec na dziś :(                                                                                             


  Pozdrawiam dh. Julia


piątek, 23 listopada 2012

Mała przerwa

Witajcie, sorka że taka długa przerwa była ponieważ nie miałam czasu ale cóż. Dziś jest piątek :D i była nasza co tygodniowa zbiórka. Było bardzo fajnie bo większa część zbiórki była w drużynie. Nasz drużynowy miał urodziny więc kupiliśmy mu kubek z napisem Wapniaki 100 lat ze zdjęciem krzyża harcerskiego oraz bombonierkę. Dzisiaj przygotowaliśmy wiele fajnych rzeczy na dyskotekę z okazji Andrzejek która odbędzie się w naszej szkole w Leśnicach :> 

Dh. Julia