Hej dziś nie ma zbiórki bo są andrzejki w Garcegorzu i nasi co nie którzy harcerze jadą tam się pobawić bo to już nasza ostatnia zabawa w Hufcu jaka nas czeka oprócz Wigilii która jest 21.12.12 r. o godzinie 17:00 w leśniczówce :)
To już koniec na dziś :(
Pozdrawiam dh. Julia
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz