piątek, 30 listopada 2012

Nie ma zbiórki :(

Hej dziś nie ma zbiórki bo są andrzejki w Garcegorzu i nasi co nie którzy harcerze jadą tam się pobawić bo  to już nasza ostatnia zabawa w Hufcu jaka nas czeka oprócz Wigilii która jest 21.12.12 r. o godzinie 17:00 w leśniczówce :)
To już koniec na dziś :(                                                                                             


  Pozdrawiam dh. Julia


Brak komentarzy: