Hejka :D
Dziś była zbiórka. Było fajnie, dzisiejszy apel był na dworze każdemu było zimno :D Ale harcerz pogody się nie boi, ważne że fajna zabawa była. Dzisiaj się dużo bawiliśmy i planowaliśmy wigilię harcerską która będzie na zbiórce :D Nasi zastępowi się zamienili rolami zastępowa KK jest zastępową WB a zastępowy WB jest zastępowym KK mała zmiana na 2 tygodnie :)
Dh. Jula
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz